Punct De Lucru
Telefon: Tel: 863478
Judet: Galati
Adresa: GALATI, Loc. MINDRESTI
Comentarii
-
A treia ediție a Congresului Național de Medicină de Urgență și Medicină de Dezastre 2026
3 / 6 / 2026 -
A VIII-a ediție a Școlii Oftalmologice de Vară 2026
3 / 6 / 2026 -
AL XLII- LEA CONGRES NATIONAL DE UROLOGIE - ROMURO 2026
4 / 6 / 2026 -
Ediţia a XIV-a a Școlii de Vară de Radiologie 2026
4 / 6 / 2026 -
Webinar PediPractic – ediția a 7-a „Nutriție, emoții și comportamente alimentare la copil”
4 / 6 / 2026 -
Conferinta Nationala a Societatii de Imagistica O.R.L, editia a XI-a 2026
5 / 6 / 2026 -
A 5-a ediție a Conferinței Spitalelor din România 2026
5 / 6 / 2026 -
Conferinta Regionala de Medicina Familiei Dolj
5 / 6 / 2026 -
Conferința DE PNEUMOLOGIE "INSPIR", EDIȚIA 2026
9 / 6 / 2026 -
Congresul Național de Chirurgie 2026
10 / 6 / 2026 -
Conferinta Medical Forum Pitesti 2026
10 / 6 / 2026 -
3rd International Conference of Applying Radionuclides in Therapy (ART) and the 8th Romanian Congress of Nuclear Medicine
11 / 6 / 2026 -
Conferința Națională a Asociației Traumatologilor și Ortopezilor din Moldova (ATOM) 2026
11 / 6 / 2026 -
Al VII-lea Congres Național al Societății de Endometrioză și Infertilitate Est-Europeană 2026
11 / 6 / 2026 -
Forumul National de Gineco-Oncologie, 2026
11 / 6 / 2026 -
URGEMED Bucuresti 2026
11 / 6 / 2026 -
Conferința Națională Stresul, Anxietatea, Depresia (S.A.D.), ediția XXI , 2026
12 / 6 / 2026 -
IMAGISTICA INTRAVASCULARĂ 2026
12 / 6 / 2026 -
EPICr: Educația Pentru Insuficiența Cardiacă revine
12 / 6 / 2026 -
Inter-Pneumo 2026 - Conferința Interdisciplinară de Pneumologie
12 / 6 / 2026 -
CONFERINȚA NAȚIONALĂ REZIDERMA – TIMIȘOARA
12 / 6 / 2026 -
Sesiunea Grupurilor de Lucru SNMF Sanatate mintala, Oncologie si Ingrijiri Paliative, Sanatatea varstnicului
16 / 6 / 2026 -
Al 45-lea CONGRES NAȚIONAL DE GASTROENTEROLOGIE, HEPATOLOGIE ȘI ENDOSCOPIE DIGESTIVĂ 2026
17 / 6 / 2026 -
A III-a ediție a Conferinței Naționale „Infecțiile în 2026: prevenție, tratament, interdisciplinaritate”2026
18 / 6 / 2026 -
Al XII-lea Congres al Societății Române de Cataractă și Chirurgie Retractivă si Conferința Anuala Retina 2026
18 / 6 / 2026 -
Conferința Națională de Patologie Infecțioasă 2026
18 / 6 / 2026 -
A VIII-a Conferinţă a Societăţii Române de Neurologie Pediatrică cu tema: "15 ani de neurologie pediatrică: știință, echipă și continuitate" 2026
18 / 6 / 2026 -
Congresul Internațional de Terapie Intervențională a Durerii | Ediția a III-a 2026
19 / 6 / 2026 -
Conexiuni: Cercetare și Inovație în Medicină Internă 2026
19 / 6 / 2026 -
Farma Practic - iunie 2026
19 / 6 / 2026 -
Al 34-lea Congres Național al Societății Române de Endocrinologie 2026
24 / 6 / 2026 -
Conferinta Regionala de Medicina Familiei Valcea 2026
26 / 6 / 2026



























Denis
Sa-si dea DEMISA dr LILIANA CARMEN CHIRIAC - sa se lase de meserie ca nu stie sa faca altceva decat sa faca experimente pe oameni. FERITI-VA DE EA. Lasa de dorit din toate punctele de vedere, nu comunica cu pacientii, da tratamente dupa ureche sau din auzite, nu inteleg cum poate sa-ti dea un tratament fara sa te consulte - de analize nu mai spun. ESTE CEL MAI PROST pregatit DR. CARE POATE EXISTA PE FATA PAMANTULUI, feriti-va de ea, nu faceti decat sa va pierdeti timpul, sa va agravati situatia, si sa cheltuiti bani.
May 25, 2011, 2:37 p.m.Nicoleta
Sincer, platesc enorm pentru sanatatea mea. Pentru ca in afara de ce mi se opreste din salariu, platesc o gramada de analize si alte examinari, pentru ca "nu mai exista bani, s-a terminat plafonul", o gramada de medicamente pt care am retete compensate, din acelasi motiv mai inainte numit. Pe langa astea, platesc consultatii in clinici particulare, datorita "plictisului" distinsilor medici din policlinica, despre care tocmai am aflat ca sunt "prost remunerati". Si, dincolo de toate astea, umplu gras buzunarele medicilor de fiecare data cand am nevoie la policlinica si, pentru ca altfel nu se uita nici dracu' la mine (pardon de expresie!) sau chiar mi se reproseaza din priviri neobrazarea cu care am indraznit sa nu cotizez, dupa cum am mai spus ca mi s-a intamplat. Da, sunt si exceptii, prea putine din pacate, dar la care ma gandesc mereu cu respect si recunostinta. Dar, dupa toate astea, avand in vedere cat "cotizez", ma astept la mult respect si compasiune din partea medicului care ma trateaza si pe care il platesc nu numai cu acel procent din salariu, dar si cu plicul gras pe care i-l bag in buzunar si pentru care imi tranteste un fals "multumesc. vai, dar stati linistita, nu trebuia sa va deranjati!" Contrar parerii unora, intotdeauna am tratat medicul cu respect, nu cu dispret. Am tratat cu dispret un medic pe care, dupa ce l-am cunoscut, s-a dovedit a fi demn de dispret. Si am un respect deosebit pentru toti medicii pe care i-am cunoscut si ii cunosc si care s-au dovedit a fi, pe langa buni profesionisti, si oameni. SA VA FIE RUSINE D-NA DR. CHIRIAC LILIANA CARMEN PENTRU MODUL IN CARE TRATATI OAMENII !!!!!!!
June 2, 2011, 7:19 p.m.valentin
Cunoscand-o pe doamna doctor Chiriac, am apelat la serviciile dumneaei si asta pentru ca nu am vrut sa ma expun unui necunoscut. A fost o mare greseala, este slab pregatita profesional si va pot spune ca uratenia fizica si insuccesele pe plan professional si afectiv si-au lasat amprenta intr-un mod negativ asupra temperamentului si caracterului. De fapt nici nu prea se incadreaza in vreunul din cele patru tipare, e ceva amestec de coleric cu sangvin, predominant sangvin. Si inca ceva, tineti-va sotii la distanta, se crede o mare devoratoare. Nu de mult au existat barfe amuzante in lumea medicala. Asistentele stiu foarte multe.
Dec. 5, 2012, 12:58 p.m.Ana
recunosc ca am mers cu strangere de inima la cabinetul "d-nei doctor" , sperand ca o data si o data o oi gasi la cabinet. Am constatat in prima faza ca era acolo (mare minune !!!!!!!!!) dar ca nu prea are treaba nici acum ca mereu cu bunul simt , comportamentul decent si medicina. Sper ca nu v-ati reprofilat ; sau daca e asa atunci medicina chiar nu a pierdut nimic. \r\n In orice caz din sistemul medical ar trebui sa dispara asa zisii medici asemeni acestei "doctorite" care strica intreg sistemul asemeni unui mar putred aflat intr-un cos cu mere bune parerea si increderea oamenilor in sistemul medical.\r\n Neprofesionalismul, nepasarea, uratenia morala, lipsa de interes, absenteismul, sunt atributele personale ale "d-nei" CHIRIAC.
May 14, 2013, 3:16 p.m.